niebodent stomatolog
ZADZWOŃ Umów wizytę

Wyrywanie zębów - usuwanie ósemek (zębów mądrości) Bemowo

Wyrywanie zębów - usuwanie ósemek (zębów mądrości) Bemowo / Warszawa

Wyrywanie zębów - usuwanie ósemek (zębów mądrości)

Wyrywanie zębów, usuwanie zębów – Warszawa – Bemowo

Czasy, kiedy dentysta kojarzył się z bólem, a gabinet dentystyczny z nieprzyjemnym miejscem, bezpowrotnie odeszły w niepamięć dzięki najnowocześniejszym metodom leczenia. Drugim istotnym czynnikiem tego stanu rzeczy, poza postępami medycyny, jest lepsze psychologiczne przygotowanie lekarzy i zmiana podejścia na bardziej empatyczne względem pacjentów. Na takie właśnie podejście stawiają lekarze z gabinetu Niebodent Warszawa Bemowo. Dodatkowo dentyści Niebo-Dent wyposażeni są w najnowocześniejszy sprzęt i materiały.

Skontaktuj się z nami:
Wyrywanie zębów - usuwanie ósemek (zębów mądrości)

Umów się na wizytę - Wyrywanie zębów - usuwanie ósemek (zębów mądrości) Bemowo / Warszawa

Ból zęba

Ból zęba zawsze oznacza negatywną zmianę w obrębie naszej jamy ustnej. Jak najszybsze udanie się do gabinetu stomatologa gwarantuje ulgę od dokuczającego bólu i często umożliwia uratowanie zęba, przez podjęcie na czas odpowiedniego leczenia.

Usuwanie zęba to ostateczność, do której także czasami niestety dochodzi, ale stomatolodzy w naszych gabinetach dokonują cudów, by zupełnie wyeliminować strach i ból swoich pacjentów. Dobry dentysta zawsze jest w stanie zaproponować jakąś alternatywę do ekstrakcji zęba. Wszelkie zabiegi w Niebo-Dent mogą być wykonywane pod mikroskopem i w znieczuleniu.

Zęby mądrości – ósemki

Dzięki naszemu doświadczeniu nawet wyrywanie zęba mądrości, który ze względu na swoje niewygodne położenie jest najbardziej kłopotliwy do usunięcia, przebiega szybko i profesjonalnie. Usuwanie zęba nie można nazwać zabiegiem przyjemnym, ale umiejętnie przeprowadzony powoduje, że pacjent szybko zapomina o całej sytuacji.
Nie tylko ból jest wskazaniem do usunięcia zęba mądrości. Częstym problem przy zębach mądrości jest ich nieprawidłowe wyrastanie, co przeszkadza w prawidłowym ustawieniu sąsiednich zębów. Czasami w łuku po prostu brakuje miejsca na te zęby, które wyrzynają się w wieku dorosłym i z tego powodu zaleca się wyrywanie ósemek.
Na szczęście te dodatkowe, ostatnie zęby nie są człowiekowi właściwie potrzebne i powoli ewolucyjnie zanika ich istnienie; niektórym osobom nie wyrzynają się już w ogóle. Dlatego wyrywanie ósemek nie jest zabiegiem szczególnie zubażającym nasze uzębienie.

Zabiegi, a szczególnie usuwanie zębów pod znieczuleniem są w naszym gabinecie standardem. Medycyna daje udogodnienia, z których należy korzystać dla dobra i komfortu pacjentów – a te wartości są dla nas najważniejsze.
Profesjonalizm naszych usług to wypadowa najnowszego sprzętu, najlepszych metod pracy i fachowego podejścia do pacjentów, dzięki którym obawy zostają rozwiane jeszcze przed zajęciem miejsca na fotelu. Odwiedzając nasz gabinet NieboDent Warszawa Bemowo przekonasz się, że wizyta u stomatologa może być przyjemna.

Procedury usuwania zębów mogą wydawać się nieco niekomfortowe, ale zazwyczaj są przeprowadzane z użyciem miejscowego znieczulenia, które minimalizuje doznania bólowe. Nasz zespół stale dba o komfort pacjenta podczas takich zabiegów.

Zalecenie usunięcia ósemek lub zębów mądrości zależy od indywidualnych potrzeb pacjenta oraz stanu zdrowia jamy ustnej. Zazwyczaj usuwa się je, gdy stwarzają one problemy z powodu braku miejsca w łuku zębowym, powodują skrzywienia innych zębów lub są przyczyną bólu.

Nie zawsze usuwanie ósemek lub zębów mądrości jest konieczne. Decyzja o usunięciu podejmowana jest przez dentystę na podstawie badania pacjenta oraz ewentualnych objawów lub problemów związanych z tymi zębami.

Tak, po usunięciu ósemki lub zęba mądrości zaleca się stosowanie się do zaleceń dentysty dotyczących rekonwalescencji. Może to obejmować unikanie spożywania gorących lub twardych pokarmów przez kilka dni oraz stosowanie się do zaleceń dotyczących higieny jamy ustnej.

Jak przy każdej procedurze medycznej, istnieje pewne ryzyko związane z usuwaniem ósemek lub zębów mądrości, takie jak infekcje, krwawienia lub uszkodzenia sąsiednich tkanek. Jednak nasz doświadczony personel stosuje najlepsze praktyki i procedury, aby minimalizować te ryzyka i zapewnić bezpieczeństwo pacjenta.

© 2024 Niebodent.pl
PROJEKT I WYKONANIE Nowoczesne strony FISITE.PL
Umów wizytę
Pokaż na mapie
chevron-down