niebodent stomatolog
ZADZWOŃ Umów wizytę

Wyrywanie, usuwanie zębów - Warszawa, Bemowo

Wyrywanie, usuwanie zębów - Warszawa, Bemowo
Niebo-dent Bemowo
Skontaktuj się z nami:

Wyrywanie, usuwanie zębów - Warszawa, Bemowo

Czasy, kiedy dentysta kojarzył się z bólem, a gabinet dentystyczny z nieprzyjemnym miejscem, bezpowrotnie odeszły w niepamięć dzięki najnowocześniejszym metodom leczenia. Drugim istotnym czynnikiem tego stanu rzeczy, poza postępami medycyny, jest lepsze psychologiczne przygotowanie lekarzy i zmiana podejścia na bardziej empatyczne względem pacjentów.

Na takie właśnie podejście stawiają lekarze z gabinetu Niebodent Warszawa Bemowo. Dodatkowo dentyści Niebo-Dent wyposażeni są w najnowocześniejszy sprzęt i materiały.

 

Ból zęba

Ból zęba zawsze oznacza negatywną zmianę w obrębie naszej jamy ustnej. Jak najszybsze udanie się do gabinetu stomatologa gwarantuje ulgę od dokuczającego bólu i często umożliwia uratowanie zęba, przez podjęcie na czas odpowiedniego leczenia.

Usuwanie zęba to ostateczność, do której także czasami niestety dochodzi, ale stomatolodzy w naszych gabinetach dokonują cudów, by zupełnie wyeliminować strach i ból swoich pacjentów. Dobry dentysta zawsze jest w stanie zaproponować jakąś alternatywę do ekstrakcji zęba. Wszelkie zabiegi w Niebo-Dent mogą być wykonywane pod mikroskopem i w znieczuleniu.

Zęby mądrości - ósemki

Dzięki naszemu doświadczeniu nawet wyrywanie zęba mądrości, który ze względu na swoje niewygodne położenie jest najbardziej kłopotliwy do usunięcia, przebiega szybko i profesjonalnie. Usuwanie zęba nie można nazwać zabiegiem przyjemnym, ale umiejętnie przeprowadzony powoduje, że pacjent szybko zapomina o całej sytuacji.

Zobacz także:   Czym zajmuje się nowoczesna stomatologia kosmetyczna

 

Nie tylko ból jest wskazaniem do usunięcia zęba mądrości. Częstym problem przy zębach mądrości jest ich nieprawidłowe wyrastanie, co przeszkadza w prawidłowym ustawieniu sąsiednich zębów. Czasami w łuku po prostu brakuje miejsca na te zęby, które wyrzynają się w wieku dorosłym i z tego powodu zaleca się wyrywanie ósemek.
Na szczęście te dodatkowe, ostatnie zęby nie są człowiekowi właściwie potrzebne i powoli ewolucyjnie zanika ich istnienie; niektórym osobom nie wyrzynają się już w ogóle. Dlatego wyrywanie ósemek nie jest zabiegiem szczególnie zubażającym nasze uzębienie.

Zabiegi, a szczególnie usuwanie zębów pod znieczuleniem są w naszym gabinecie standardem. Medycyna daje udogodnienia, z których należy korzystać dla dobra i komfortu pacjentów - a te wartości są dla nas najważniejsze.
Profesjonalizm naszych usług to wypadowa najnowszego sprzętu, najlepszych metod pracy i fachowego podejścia do pacjentów, dzięki którym obawy zostają rozwiane jeszcze przed zajęciem miejsca na fotelu. Odwiedzając nasz gabinet stomatologiczny Niebodent Warszawa Bemowo przekonasz się, że wizyta u stomatologa może być przyjemna.

 

Skontaktuj się z nami:
© 2024 Niebodent.pl
PROJEKT I WYKONANIE Nowoczesne strony FISITE.PL
Umów wizytę
Pokaż na mapie
chevron-down