Specjaliści

Marina Nieborak
Specjalista stomatologii dziecięcej, ortodoncji

Doktor Marina Nieborak to nasza Szefowa podejmuje ważne decyzje i deleguje obowiązki łącząc zarządzanie z byciem mamą. Jest specjalistą ortodoncji i stomatologii dziecięcej. Świetnie dogaduje się z najmłodszymi Pacjentami. Jej spokój i profesjonalizm budują zaufanie u dorosłych, którzy zdecydowali się na aparat. Twoje marzenia o pięknym uśmiechu spełniają się w jej rękach.

Robert Nieborak
Specjalista protetyki i ortodoncji

Doktor Robert Nieborak - jak sam mówi, dzięki temu, że jest szefem, to on zarządza stresem – dlatego w bezstresowych wizytach nie ma sobie równych! Dobrym humorem zaraża wszystkich dookoła. Jest specjalistą protetyki – tworzy korony, mosty i licówki, które odbudowują brakujące części zęba, nadając nowy, estetyczny kształt i naturalny kolor. Z zamiłowania zakłada implanty.

Ilona Mariańska
Specjalistka w dziedzinie stomatologii zachowawczej z endodoncją

W Niebo-Dent w ratowaniu trudnych zębów leczeniem kanałowym nie ma sobie równych! Estetycznymi odbudowami kompozytowymi daje szansę na piękny uśmiech, w krótkim czasie. Doktor nie kończy jeszcze swoich działań naukowych – jest w trakcie doktoratu, dlatego leczy w oparciu o wiedzę popartą badaniami.

Olga Depta
Specjalista w leczeniu zachowawczym i dziecięcym

Jest zawsze uśmiechnięta - przy niej trudno być zestresowanym lub smutnym. Nic dziwnego - z tak lekkim poczuciem humoru i dystansem do świata rozładuje każde napięcie z ogromną delikatnością i życzliwością prowadzi wizyty zarówno z dorosłymi jak i z dziećmi, a pacjenci wracają do niej z wdzięcznością

Neonila Semeniv
Higienistka stomatologiczna

Neonila Semeniv Higienistka stomatologiczna Jest absolwentką Centrum Edukacyjnego- NOVA  kierunku higienistki stomatologicznej oraz Wyższej Medycznej Uczelni w Kamieńcu Podolskim kierunku położnictwo.  W naszym zespole jest od 2013 r.  Jest radosną i cierpliwą osobą. Swoją matczyną miłością otoczy opieką każdą osobę. Lubi jeździć na rowerze oraz podróżować.

Marta Cegiełko
Higienistka stomatologiczna

Marta Cegiełko Higienistka stomatologiczna Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny z tytułem higienistki stomatologicznej. Od razu po studiach podjęła pracę w gabinecie, dzięki czemu nabrała wprawy w samodzielnych zabiegach, a także poznała najlepszych lekarzy specjalistów. Jako higienistka zajmuje się profilaktyka, czyli zapobieganiem chorobom takim jak próchnica czy paradontoza. Dzięki kilku prostym zabiegom pomaga Państwu pozbyć się zapalenia

Agnieszka Rejniak
Higienistka stomatologiczna

Agnieszka Rejniak Jest absolwentką Policealnej Szkoły GoWork kierunku higienistki stomatologiczne . W naszym zespole  jest od 2014 r.  Jest otwartą i miłą osobą. Ma niezwykłe zdolności kulinarne oraz manualne. Wszystkiego co się dotknie smakuje przepysznie i wygląda doskonale. W wolnych chwila uwielbia spędzać czas z rodziną lub z dobrą książką.

Anna Matejko
Asystentka stomatologiczna

Anna Matejko Obecnie jest studentką drugiego roku pielęgniarstwa. W naszym zespole jest od 2018 r.  Bardzo interesuje się stomatologią. Oprócz empatii oraz chęci pomocy ludziom cierpiącym posiada również duszę artystyczną, interesuje się muzyką, śpiewem oraz kinematografią. Rozluźni każdą stresującą wizytę swoim poczuciem humoru, otwartością i wsparciem.