Specjaliści

Ilona Mariańska
Specjalistka w dziedzinie stomatologii zachowawczej z endodoncją

W Niebo-Dent w ratowaniu trudnych zębów leczeniem kanałowym nie ma sobie równych! Estetycznymi odbudowami kompozytowymi daje szansę na piękny uśmiech, w krótkim czasie. Doktor nie kończy jeszcze swoich działań naukowych – jest w trakcie doktoratu, dlatego leczy w oparciu o wiedzę popartą badaniami.

Olga Depta
Specjalista w leczeniu zachowawczym i dziecięcym

Jest zawsze uśmiechnięta - przy niej trudno być zestresowanym lub smutnym. Nic dziwnego - z tak lekkim poczuciem humoru i dystansem do świata rozładuje każde napięcie z ogromną delikatnością i życzliwością prowadzi wizyty zarówno z dorosłymi jak i z dziećmi, a pacjenci wracają do niej z wdzięcznością

Sara Jasen
Specjalista w leczeniu zachowawczym i dziecięcym

Jestem lekarzem dla którego najważniejszy jest pacjent, jego zdrowie oraz estetyczny, piękny uśmiech czyli stomatologia na najwyższym, światowym poziomie. Preferuję stomatologię minimalnie inwazyjną ale za to precyzyjną dzięki zastosowaniu np. mikroskopu stomatologicznego.

Robert Nieborak
Specjalista protetyki i ortodoncji

Doktor Robert Nieborak - jak sam mówi, dzięki temu, że jest szefem, to on zarządza stresem – dlatego w bezstresowych wizytach nie ma sobie równych! Dobrym humorem zaraża wszystkich dookoła. Jest specjalistą protetyki – tworzy korony, mosty i licówki, które odbudowują brakujące części zęba, nadając nowy, estetyczny kształt i naturalny kolor. Z zamiłowania zakłada implanty.

Marina Nieborak
Specjalista stomatologii dziecięcej, ortodoncji

Doktor Marina Nieborak to nasza Szefowa podejmuje ważne decyzje i deleguje obowiązki łącząc zarządzanie z byciem mamą. Jest specjalistą ortodoncji i stomatologii dziecięcej. Świetnie dogaduje się z najmłodszymi Pacjentami. Jej spokój i profesjonalizm budują zaufanie u dorosłych, którzy zdecydowali się na aparat. Twoje marzenia o pięknym uśmiechu spełniają się w jej rękach.