Specjaliści

Marina Nieborak
Specjalista stomatologii dziecięcej, ortodoncji

Doktor Marina Nieborak to nasza Szefowa podejmuje ważne decyzje i deleguje obowiązki łącząc zarządzanie z byciem mamą. Jest specjalistą ortodoncji i stomatologii dziecięcej. Świetnie dogaduje się z najmłodszymi Pacjentami. Jej spokój i profesjonalizm budują zaufanie u dorosłych, którzy zdecydowali się na aparat. Twoje marzenia o pięknym uśmiechu spełniają się w jej rękach.

Robert Nieborak
Specjalista protetyki i ortodoncji

Doktor Robert Nieborak - jak sam mówi, dzięki temu, że jest szefem, to on zarządza stresem – dlatego w bezstresowych wizytach nie ma sobie równych! Dobrym humorem zaraża wszystkich dookoła. Jest specjalistą protetyki – tworzy korony, mosty i licówki, które odbudowują brakujące części zęba, nadając nowy, estetyczny kształt i naturalny kolor. Z zamiłowania zakłada implanty.

Neonila Semeniv
Higienistka stomatologiczna

Neonila Semeniv Higienistka stomatologiczna Jest absolwentką Centrum Edukacyjnego- NOVA  kierunku higienistki stomatologicznej oraz Wyższej Medycznej Uczelni w Kamieńcu Podolskim kierunku położnictwo.  W naszym zespole jest od 2013 r.  Jest radosną i cierpliwą osobą. Swoją matczyną miłością otoczy opieką każdą osobę. Lubi jeździć na rowerze oraz podróżować.

Agnieszka Rejniak
Higienistka stomatologiczna

Agnieszka Rejniak Jest absolwentką Policealnej Szkoły GoWork kierunku higienistki stomatologiczne . W naszym zespole  jest od 2014 r.  Jest otwartą i miłą osobą. Ma niezwykłe zdolności kulinarne oraz manualne. Wszystkiego co się dotknie smakuje przepysznie i wygląda doskonale. W wolnych chwila uwielbia spędzać czas z rodziną lub z dobrą książką.

Marta Kołodziej

Marta Kołodziej Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W swojej codziennej praktyce zajmuje się stomatologią zachowawczą dorosłych oraz stomatologią dziecięcą. Ma indywidualne podejście do każdego pacjenta i ceni sobie przyjazną atmosferę podczas wizyt. W pracy cechują ją delikatność i cierpliwość, co doceniają w szczególności mali pacjenci. Prywatnie miłośniczka psów i wolontariusz w fundacji dla bezdomnych zwierząt.

Mateusz Kułaga

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doświadczenie zawodowe zdobywał na stażu w Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej „CePeLek”. W stomatologii pasjonuje go Endodoncja. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności o najnowsze osiągnięcia medycyny poprzez kursy prowadzone przez wybitnych specjalistów i autorytety w dziedzinie. Prywatnie interesuje się nurkowaniem, wioślarstwem i sportami motorowymi.

Agnieszka Krekora

Chirurgia stomatologiczna

Jakub Mrozik

Wyśmienity fachowiec w leczeniu zachowawczym, leczeniu endodontycznym jak i nieskomplikowanej chirurgii.  Zajmuje się również odbudową zębów za pomocą wypełnień pośrednich (onlay, overlay) oraz techniką flow injection (estetyczna odbudowa zębów).  Swoje doświadczenie zdobywał na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym a staż odbywał w wielospecjalistycznych gabinetach prywatnych, co pozwoliło rozwinąć jego doświadczenie i profesjonalizm w danych dziedzinach.  Prywatnie lubi podróżować, windsurfing i zdrową kuchnie. Pacjenci dr Jakuba wychodzą z gabinetu uśmiechnięci i chętnie powracają na dalsze leczenie.