Specjaliści

Marina Nieborak 

Specjalista stomatologii dziecięcej, ortodoncji

Ukończyła Twerską Akademię Medyczną (Rosja) w 2004 roku, staż podyplomowy odbyła w 2005 roku na Akademii Medycznej w Warszawie. Pracę zawodową rozpoczeła w przychodni wojskowej CePeLek gdzie jako młodszy asystent odbyła szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie stomatologii dziecięcej, szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie ortodoncji było od zawsze celem Pani doktor starania te zostały zakończone stażem specjalizacyjnym w Moskiewskiej Akademii Medycznej. Liczne kursy w Polsce i Rosji oraz przynależność do Towarzystw Ortodontycznych w Polsce i Rosji  pozwalają na stałe podnoszenie swoich kwalifikacji w dziedzinie ortodoncji.
Zainteresowania Pani doktor to muzyka, pływanie.

Zobacz więcej >

Robert Nieborak 

Specjalista protetyki stomatologicznej

Ukończył Akademię Medyczną w Warszawie w 2002 roku, staż podyplomowy odbył w II Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej. Swoją karierę zawodową związał z Katedrą Protetyki Stomatologicznej WUM gdzie odbył staż specjalizacyjny zakończony w 2012 roku. Po licznych kursach i szkoleniach z dziedziny implantoprotetyki wykonuje pełne leczenie w tej dziedzinie. Atmosfera tworzona w gabinecie przez Pana doktora połączona z fachowością pozwala na przejście nawet najbardziej stresujących dla Pacjenta procedur.
Zainteresowania to muzyka i odpoczynek na świeżym powietrzu.

Zobacz więcej >

Weronika Gontarz

Lekarz w trakcie specjalizacji stomatologii zachowawczej

Swoją przygodę ze stomatologią rozpoczęła od ukończenia Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie odbywa staż specjalizacyjny z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją w ramach rezydentury na WUM. Fascynuje się stomatologią estetyczną i endodoncją z wykorzystaniem mikroskopu. Stale podnosi swoje umiejętności poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach.

Zobacz więcej >

 

Olga Depta

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W pracy zawodowej zajmuję się stomatologią zachowawczą, endodoncją oraz stomatologią dziecięcą. Swoje kwalifikacje i umiejętności udoskonalam uczestnicząc w kursach i szkoleniach.

 

Zobacz więcej >

 

Ilona Mariańska

Lekarz w trakcie specjalizacji

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od początku pracy zawodowej związana z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym, gdzie po ukończeniu stażu podyplomowego rozpoczęła studia doktoranckie w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej. Równocześnie odbywa szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie stomatologii zachowawczej z endodoncją w trybie rezydenckim. Uczestniczka licznych kursów i szkoleń z zakresu endodoncji mikroskopowej oraz stomatologii estetycznej. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje.

Zobacz więcej >

 

 

Wizyta w gabinecie stomatologicznym Zadzwoń do dentystyZadzwoń do stomatologaNapisz do nas