Specjaliści

Marina Nieborak 

Specjalista stomatologii dziecięcej, ortodoncji

Ukończyła Twerską Akademię Medyczną (Rosja) w 2004 roku, staż podyplomowy odbyła w 2005 roku na Akademii Medycznej w Warszawie. Pracę zawodową rozpoczeła w przychodni wojskowej CePeLek gdzie jako młodszy asystent odbyła szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie stomatologii dziecięcej, szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie ortodoncji było od zawsze celem Pani doktor starania te zostały zakończone stażem specjalizacyjnym w Moskiewskiej Akademii Medycznej. Liczne kursy w Polsce i Rosji oraz przynależność do Towarzystw Ortodontycznych w Polsce i Rosji  pozwalają na stałe podnoszenie swoich kwalifikacji w dziedzinie ortodoncji.
Zainteresowania Pani doktor to muzyka, pływanie.

Zobacz więcej >

Robert Nieborak 

Specjalista protetyki stomatologicznej

Ukończył Akademię Medyczną w Warszawie w 2002 roku, staż podyplomowy odbył w II Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej. Swoją karierę zawodową związał z Katedrą Protetyki Stomatologicznej WUM gdzie odbył staż specjalizacyjny zakończony w 2012 roku. Po licznych kursach i szkoleniach z dziedziny implantoprotetyki wykonuje pełne leczenie w tej dziedzinie. Atmosfera tworzona w gabinecie przez Pana doktora połączona z fachowością pozwala na przejście nawet najbardziej stresujących dla Pacjenta procedur.
Zainteresowania to muzyka i odpoczynek na świeżym powietrzu.

Zobacz więcej >

 

Olga Depta

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W pracy zawodowej zajmuję się stomatologią zachowawczą, endodoncją oraz stomatologią dziecięcą. Swoje kwalifikacje i umiejętności udoskonalam uczestnicząc w kursach i szkoleniach.

 

Zobacz więcej >

 

Ilona Mariańska

Lekarz specjalista stomatologii zachowawczej i endodoncji

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od początku pracy zawodowej związana z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym, gdzie po ukończeniu stażu podyplomowego rozpoczęła studia doktoranckie w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej.  Odbyła szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie stomatologii zachowawczej z endodoncją w trybie rezydenckim. Uczestniczka licznych kursów i szkoleń z zakresu endodoncji mikroskopowej oraz stomatologii estetycznej. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje.

Zobacz więcej >

 

 

 Sara Jasen

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. 
Jest lekarzem dla którego najważniejszy jest pacjent, jego zdrowie oraz estetyczny, piękny uśmiech czyli stomatologia na najwyższym, światowym poziomie. Preferuje stomatologię minimalnie inwazyjną ale za to precyzyjną dzięki zastosowaniu np. mikroskopu stomatologicznego.

,,Mój zawód jest dla mnie pasją którą na bieżąco rozwijam. Dla siebie i swoich pacjentów zapoznaję się z wszelkimi nowościami technologicznymi ze świata stomatologicznego, podnoszę swoje kwalifikacje i umiejętności uczestnicząc w szkoleniach i kursach u najlepszych wykładowców.''

Zobacz więcej >

                                                                                                      

 

 

Wizyta w gabinecie stomatologicznym Zadzwoń do dentystyNapisz do nas