Ortodonta, ortodoncja - Warszawa, Bemowo

Ortodoncja jako jedna ze specjalności stomatologicznych zajmuje się prawidłowym ustawieniem zębów. Bemowo i cała Warszawa pełne są uśmiechniętych ludzi. Niektóre uśmiechy „uzbrojone” są w aparat ortodontyczny. Świadczy to o dużym zainteresowaniu, posiadacza uśmiechu zdrowiem jamy ustnej.

Aparaty ortodontyczne stałe poza wyrównywaniem uśmiechu mają za zadanie poprawę zdrowia jamy ustnej. Piękny uśmiech i wygląd zębów po zdjęciu stałego aparatu ortodontycznego to tylko część sukcesu osiąganego dzięki niemu. Prawidłowe ustawienie zębów poprawia wiele aspektów zdrowia jamy ustnej. Zmniejsza się podatność na odkładanie kamienia nazębnego, dziąsła są w lepszej kondycji poprawia się możliwość oczyszczania przestrzeni międzyzębowych. Ruchomy aparat ortodontyczny dla dzieci do 12 roku życia jest refundowany przez NFZ.


Ortodonta dziecięcy


Ortodonta dziecięcy leczy wady zgryzu u najmłodszych, kiedy jeszcze rosną z użyciem aparatów zdejmowanych. Ortodonta pracujący w NIEBO-DENT ma ukończoną specjalizację w tej dziedzinie ortodoncji. Zakładane przez nas aparaty ortodontyczne należą do wiodących systemów na świecie.

Lekarz ortodonta zadba nie tylko o Państwa piękne uśmiechy ale i o zdrowie jamy ustnej. Uśmiechnij się Bemowo niech śmieje się cała Warszawa. Ortodonta czeka na Was w NIEBO-DENT.

 

Wizyta w gabinecie stomatologicznym Zadzwoń do dentystyNapisz do nas