Gabinet stomatologiczny Warszawa Bemowo Niebo-Dent

Nasz gabinet jest stworzony z myślą o Państwa zdrowiu. Możliwość niesienia pomocy stomatologicznej, ortodontycznej i protetycznej na najwyższym poziomie jest dewizą w naszej praktyce.
Pacjenci trafiający do nas mogą liczyć na w pełni profesjonalną i specjalistyczną opiekę ortodonty, dentysty oraz protetyka. Najmłodsi, osoby dorosłe i seniorzy uzyskają u nas porady i zostaną otoczeni opieką w zakresie zdrowia i higieny jamy ustnej. Szeroki wachlarz dostępnych u nas usług stomatologicznych powoduje kompleksowość opieki często poszukiwaną przez pacjentów. U nas Pacjent jest zawsze traktowany indywidualnie i współuczestniczy w procesie leczenia. Wiemy jak różne są potrzeby trafiających do nas pacjentów staramy się zawsze znaleźć satysfakcjonujące ich rozwiązania. Wstawiamy implanty a także wykonujemy czyszczenie zębów z kamienia.
Cennik usług

Na rynku prywatnych usług medycznych panuje niemała konkurencja. Dotyczy to także gabinetów stomatologicznych w Warszawie. Mieszkańcy stolicy mają duży wybór. Jedni szukają kliniki stomatologicznej w pobliżu swego miejsca zamieszkania, np. na Bemowie, Bielanach czy Woli, inni decydują się na odwiedzanie gabinetów położonych dalej, ale polecanych im przez rodzinę lub znajomych. Rekomendacje są zawsze bardzo istotne, bo dobry stomatolog lub protetyk pozyskuje dzięki nim wielu pacjentów.

Najlepszy stomatolog – czyli jaki?

W branży stomatologicznej trudno konkurować cenami – zabiegi kosztują wszędzie mniej więcej tyle samo. Liczy się natomiast to wszystko, co przesądza, że pacjent po pierwszej wizycie wie, że przyjdzie na następną. Przyjdzie, jeśli w danym miejscu przyjął go dobry stomatolog: fachowiec ze znakomitym podejściem do każdego, kto zasiada na fotelu. Ktoś, kto leczy skutecznie, ale i bezboleśnie. Ktoś, do kogo pacjent wybiera się bez lęku, a w gabinecie nie przeżywa sytuacji stresowych.

Nasz gabinet stomatologiczny Warszawa – Bemowo

Oferta naszego gabinetu to:

Niezależnie od problemu medycznego, z jakim przychodzi do nas pacjent, otaczamy go opieką i oferujemy leczenie z wykorzystaniem najnowszych zdobyczy wiedzy i techniki medycznej. Doskonale rozumiemy, że leczenie profilaktyczne zębów i inne zabiegi stomatologiczne mogą, ale nie muszą być stresujące dla pacjenta.

Tani dentysta = dobry dentysta?

Wiemy również, że prywatne leczenie u stomatologa stanowi często spore obciążenie dla portfela, toteż zawsze szukamy rozwiązań najlepszych zarówno dla zdrowia, jak i budżetu pacjenta. Trzeba jednak pamiętać, że stomatologia zachowawcza, protetyka czy ortodoncja wymagają kosztownego sprzętu, w jaki musi być wyposażony gabinet stomatologiczny, a także odpowiednich materiałów, jeśli leczenie ma dać trwałe, a nie tymczasowe efekty. Dobry protetyk, dentysta czy ortodonta ma do dyspozycji różne materiały do zaproponowania pacjentowi, a w rezultacie różne ceny poszczególnych procedur medycznych.

Są jednak i takie zabiegi, na które pozwolić sobie mogą tylko zamożniejsi pacjenci. Wszczepianie implantów na tytanowych stożkach zrastających się z kością to już stomatologiczny luksus. Każdy protetyk w Warszawie może natomiast zaproponować tańsze sposoby na zastąpienie utraconych zębów.  Protetyka stomatologiczna musi być przecież dostępna dla każdego.

Dentysta dla dzieci

Szczególnym wyzwaniem dla lekarzy z gabinetu stomatologicznego są najmłodsi pacjenci. Tu konieczna jest nie tylko wiedza i praktyka pozwalająca radzić sobie z uzębieniem u dzieci. Równie ważne jest podejście psychologiczne, niezbędne w leczeniu malucha, a także duża doza cierpliwości i tolerancji. Zależy od tego nie tylko rezultat leczenia, ale i przyszły stosunek dziecka do wizyt u stomatologa. Jeśli będzie pozytywny, to mały, a potem młody człowiek nie będzie się wzbraniał przed profilaktyką i leczeniem stomatologicznym.     

Klinika stomatologiczna oferuje usługi w zakresie

Gabinet stomatologiczny Niebo-Dent oferuje zabiegi stomatologiczne z zakresu profilaktyki, stomatologii zachowawczej, estetycznej i dziecięcej. Ponadto specjalizujemy się w chirurgii i protetyce stomatologicznej, ortodoncji oraz implantoprotetyce. Wykonujemy również na miejscu prześwietlenia RTG.

Usuwanie kamienia nazębnego – wybielanie zębów

Standardowo zabieg rozpoczynamy od mechanicznego usunięcia osadu ultradźwiękami i piaskowaniem.

Wyrywanie zębów – usuwanie ósemek (zębów mądrości)

Usuwanie ósemek to zabieg stomatologiczny polegający na ekstrakcji (usunięciu) zęba trzonowego

Aparaty ortodontyczne – leczenie ortodontyczne zębów

Aparat ortodontyczny to skuteczne narzędzie w rękach ortodonty pozwalające na korekcję wad zgry

Licówki porcelanowe i kompozytowe na zęby

Stomatologia estetyczna - Licówki to cieniutkie porcelanowe lub kompozytowe mało inwazyjna metoda

Diagnostyka stomatologiczna Tomografia – RTG

Diagnostyka stomatologiczna kompleksowo badamy oraz oceniamy stan jamy ustnej.

Resekcja wierzchołka korzenia zęba

Leczenie endodontyczne mające na celu wyeliminowanie przyczyny tych dolegliwości po stanach zapal

Dlaczego warto wybrać nas?

Piękny uśmiech to przede wszystkim zdrowe i białe zęby. W naszym gabinecie wyjaśnimy każde kwestie oraz odpowiemy na nurtujące pytania, doradzajac, jak prawidłowo dbać o prawidłową higienę w codziennej profilaktyce. Każdy stomatolog, ortodonta i protetyk zatrudniony w Niebo-Dent jest wykwalifikowany w swojej dziedzinie. Lata nauki i praktyki w zawodzie pokazują profesjonalizm, ale również delikatność i zrozumienie Niebo-Dent to bardzo dobry wybór dla zdrowia twoich zębów. Ból zęba jest jednym z najgorszych, jakie można doświadczyć, dlatego zaufaj specjalistom i nie bój się umówić na wizytę. Zapraszamy do naszego gabinetu Niebo-Dent w dzielnicy Bemowo, Warszawa w którym:

Poznaj nasz zespół specjalistów

Marina Nieborak
Specjalista stomatologii dziecięcej, ortodoncji

Doktor Marina Nieborak to nasza Szefowa podejmuje ważne decyzje i deleguje obowiązki łącząc zarządzanie z byciem mamą. Jest specjalistą ortodoncji i stomatologii dziecięcej. Świetnie dogaduje się z najmłodszymi Pacjentami. Jej spokój i profesjonalizm budują zaufanie u dorosłych, którzy zdecydowali się na aparat. Twoje marzenia o pięknym uśmiechu spełniają się w jej rękach.

Robert Nieborak
Specjalista protetyki i ortodoncji

Doktor Robert Nieborak - jak sam mówi, dzięki temu, że jest szefem, to on zarządza stresem – dlatego w bezstresowych wizytach nie ma sobie równych! Dobrym humorem zaraża wszystkich dookoła. Jest specjalistą protetyki – tworzy korony, mosty i licówki, które odbudowują brakujące części zęba, nadając nowy, estetyczny kształt i naturalny kolor. Z zamiłowania zakłada implanty.

Ilona Mariańska
Specjalistka w dziedzinie stomatologii zachowawczej z endodoncją

W Niebo-Dent w ratowaniu trudnych zębów leczeniem kanałowym nie ma sobie równych! Estetycznymi odbudowami kompozytowymi daje szansę na piękny uśmiech, w krótkim czasie. Doktor nie kończy jeszcze swoich działań naukowych – jest w trakcie doktoratu, dlatego leczy w oparciu o wiedzę popartą badaniami.

Olga Depta
Specjalista w leczeniu zachowawczym i dziecięcym

Jest zawsze uśmiechnięta - przy niej trudno być zestresowanym lub smutnym. Nic dziwnego - z tak lekkim poczuciem humoru i dystansem do świata rozładuje każde napięcie z ogromną delikatnością i życzliwością prowadzi wizyty zarówno z dorosłymi jak i z dziećmi, a pacjenci wracają do niej z wdzięcznością

Neonila Semeniv
Higienistka stomatologiczna

Neonila Semeniv Higienistka stomatologiczna Jest absolwentką Centrum Edukacyjnego- NOVA  kierunku higienistki stomatologicznej oraz Wyższej Medycznej Uczelni w Kamieńcu Podolskim kierunku położnictwo.  W naszym zespole jest od 2013 r.  Jest radosną i cierpliwą osobą. Swoją matczyną miłością otoczy opieką każdą osobę. Lubi jeździć na rowerze oraz podróżować.

Marta Cegiełko
Higienistka stomatologiczna

Marta Cegiełko Higienistka stomatologiczna Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny z tytułem higienistki stomatologicznej. Od razu po studiach podjęła pracę w gabinecie, dzięki czemu nabrała wprawy w samodzielnych zabiegach, a także poznała najlepszych lekarzy specjalistów. Jako higienistka zajmuje się profilaktyka, czyli zapobieganiem chorobom takim jak próchnica czy paradontoza. Dzięki kilku prostym zabiegom pomaga Państwu pozbyć się zapalenia

Agnieszka Rejniak
Higienistka stomatologiczna

Agnieszka Rejniak Jest absolwentką Policealnej Szkoły GoWork kierunku higienistki stomatologiczne . W naszym zespole  jest od 2014 r.  Jest otwartą i miłą osobą. Ma niezwykłe zdolności kulinarne oraz manualne. Wszystkiego co się dotknie smakuje przepysznie i wygląda doskonale. W wolnych chwila uwielbia spędzać czas z rodziną lub z dobrą książką.

Anna Matejko
Asystentka stomatologiczna

Anna Matejko Obecnie jest studentką drugiego roku pielęgniarstwa. W naszym zespole jest od 2018 r.  Bardzo interesuje się stomatologią. Oprócz empatii oraz chęci pomocy ludziom cierpiącym posiada również duszę artystyczną, interesuje się muzyką, śpiewem oraz kinematografią. Rozluźni każdą stresującą wizytę swoim poczuciem humoru, otwartością i wsparciem.

Galeria naszej kliniki stomatologicznej

Specjaliści Niebo-Dent wszystkie zabiegi wykonują na najnowszym sprzęcie. Oferujemy leczenie kanałowe pod mikroskopem. Zobacz galerie jak pracujemy.

Gabinet stomatologiczny Niebodent Warszawa Bemowo

Umów się na wizytę lub zadzwoń 668 137 568

Najnowsze Informacje

Wyrywanie, usuwanie zębów – Warszawa, Bemowo

Czasy, kiedy dentysta kojarzył się z bólem, a gabinet dentystyczny z nieprzyjemnym miejscem, bezpowrotnie odeszły w niepamięć dzięki najnowocześniejszym metodom leczenia. Drugim istotnym czynnikiem tego stanu rzeczy, poza postępami medycyny, jest lepsze psychologiczne przygotowanie lekarzy i zmiana podejścia na bardziej empatyczne względem pacjentów.

Czytaj
Czym jest próchnica zębów – i jak jej zapobiegać?

Próchnica jest procesem chorobowym twardych tkanek zębów. Wywoływana jest szeregiem czynników. Do rozwoju próchnicy przyczyniają się pewne grupy bakterii żyjących w naszej jamie ustnej. Pożywieniem dla tych bakterii są pozostawione po posiłkach resztki pokarmowe na powierzchni zębów. Niezbędny jest czas dla rozwoju odpowiedniej ilości tych bakterii. W pewnym stopniu decydują też nasze indywidualne skłonności dla

Czytaj

Prywatna specjalistyczna praktyka stomatologiczna Niebodent

ul. Górczewska 222 lok. 212, 01-460 Warszawa